Sitemizde şuan toplam 359 film bulunmaktadır.

Bastards izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

1
( Yüksek Kalite ) Fragman HD Tek ParçaYorum yap


Bastards izle

Bir arkadaş grubu vardır. Bastards 2016 ama bu arkadaş gurubu hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir şekil de hatalı bir hareket ya da söz yapmadığı için çok sevilmek de olan bir gruptur. Ama bu kişiler sevildiklerini duydukları zaman çoğu kişi gibi şımarmazlar hatta kendilerine daha da bir çeki düzen veren kişilerdir. Ama günün birine kadar. Amaçları kimsenin paha biçemediği bir heykeli zengin bir duldan çalmak olan bu arkadaşlar neden böyle bir girişime girdiklerini kendileri de bilmemektedir. Harry Deane ve Puznowski işe kalkıştıklarında planlarının kusursuz olmadıklarını anlarlar.

Bastards Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Morgan Full HD izle 2016 başlıklı makalemizde Morgan 1080p izle, Morgan 2016 ve Morgan 2016 izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Bastards izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

Bir arkadaş grubu vardır. Bastards 20177 ama bu arkadaş gurubu hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir şekil de hatalı bir hareket ya da söz yapmadığı için çok sevilmek de olan bir gruptur. Ama bu kişiler sevildiklerini duydukları zaman çoğu kişi gibi şımarmazlar hatta kendilerine daha da bir çeki düzen veren kişilerdir. Ama günün birine kadar. Amaçları kimsenin paha biçemediği bir heykeli zengin bir duldan çalmak olan bu arkadaşlar neden böyle bir girişime girdiklerini kendileri de bilmemektedir. Harry Deane ve Puznowski işe kalkıştıklarında planlarının kusursuz olmadıklarını anlarlar.

Bastards izle

Ama bu kişiler bu çalacakları müze de ki şeyi nasıl ve nerede satacaklarını bilmiyor olsalar da şu an da tek hedefleri o şeyi çalmaktır. Bastards izle bir de bunun üzerine zengin adamın eski karası, ekibe yeni katılan Puznowski adın da ki kişiye benzerliğiyle olaylar kontrolden çıkar. Çünkü birbirlerine çok ama çok benzemek de olan bu kişiler her ne kadar etki altın da olsa da şu ana kadar hiç bir yer de olmadıkları gibi bu yerde de aralarında bir sıkıntı çıkar ve işler de o an da ora da kişilerin farkına varılmasına neden olur. Buradan acil bir şekil de kaçmak için girişim de bulunan kişiler her tarafın kapandığını fark ettiğin de daha da korku içerisine girecekler. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.

Film Türü: 2017 Filmler, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım Yılı: 2016

Yönetmeni: David Frankel, Alfonso Gomez-Rejon

Oyuncuları: Owen Wilson , J.K. Simmons , Ving Rhames , Ed Helms , Katt Williams

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?